Працівника КО «Муніципальна охорона», що служить в лавах ЗСУ, нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня

  • 250

Указом Президента України від 07.07.2022 №473/2022 «Про відзначення державними нагородами України», за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі присвоєно нагороди захисникам України. Серед відзначених орденом «За мужність» ІІІ ступеня було нагороджено працівника комунальної організації «Муніципальна охорона» Віталія Полоннікова. Про це повідомляє Департамент муніципальної безпеки КМДА.

Віталій Полонніков – начальник Департаменту фізичної та технічної охорони об’єктів КО «Муніципальна охорона». З перших днів війни він долучився до лав ЗСУ й воював у найгарячіших точках, зокрема захищав столицю. Перебуваючи на перших лініях оборони під щоденними обстрілами знешкоджував російського загарбника, зокрема, разом із побратимами захопив ворожий танк. Нині Віталій Полонніков продовжує боронити Україну в лавах ЗСУ.

Нагадаємо, що орден «За мужність» ІІІ ступеня – українська державна нагорода, що вручається військовослужбовцям, співробітникам правоохоронних органів та іншим особам за проявлені ними героїзм і мужність при порятунку людей, а також при порятунку матеріальних цінностей, за героїзм і мужність у боротьбі зі злочинністю, при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а також в інших випадках при виконанні службового, військового або громадського обов’язку в умовах, які пов’язані з ризиком для життя.