Із 25 липня до 1 серпня столичним метро скористалось 3,3 мільйона пасажирів

  • 223

Минулого тижня, з 25 липня до 1 серпня, столичним метро скористалось 3,3 мільйона пасажирів, із яких 830 тисяч – пільговики. Про це інформує КП «Київський метрополітен».

Із 25 липня до 1 серпня столичним метро скористалось 3,3 мільйона пасажирів

Наразі інтервали руху поїздів у пікові години становлять 4-5 хвилин, у між пікові – 8-10 хвилин. Ознайомитись із детальним графіком руху поїздів та режимом роботи станцій можна за посиланням http://metro.kyiv.ua/node/103.

Для сплати проїзду пасажири мають змогу скористатись наступними сервісами: транспортною карткою, qr-квитком, згенерованим у додатку «Київ Цифровий» qr-кодом, безконтактною банківською карткою, мобільними додатками ApplePay та Google Pay. Оператором оплати проїзду в громадському транспорті визначено КП «ГіОЦ», у разі виникнення запитань необхідно телефонувати на гарячу лінію оператора: (044) 366 55 55.

Нагадаємо, що під час повітряної тривоги рух поїздів наземними ділянками призупиняється, водночас підземні станції як укриття працюють цілодобово. Прохід на станцію в комендантську годину (з 23:00 до 05:00) під час повітряної тривоги такий:

  • при вході в метрополітен як укриття обов’язково мати документ-посвідчення особи;
  • прохід на станції для укриття забезпечують правоохоронці. Контакт поліції розміщено біля входу. Також для виклику чергового можна скористатися дзвоником біля вхідних дверей;
  • уночі працює той же вестибюль, що й у денну зміну.

Минулого тижня фахівці столичної підземки також проводили планові ремонтні роботи. Зокрема, замінили 26 шпал, 8 брусів на стрілочних переводах та 56 метрів рейки. Також тривають капітальні ремонти ескалаторів на пересадці «Золоті ворота» – «Театральна» та на станції «Контрактова площа».