Чергові обстріли Запорізької АЕС: окупанти влучили у майданчик біля ядерного реактора

  • 325

Окупанти влучили у майданчик біля ядерного реактора, є ризик витоку водню, Обстріл ЗАЕС

Запорізька АЕС
Запорізька АЕС

Окупанти знову обстріляли Запорізьку атомну електростанцію та влучили у майданчик біля одного з енергоблоків з ядерним реактором.

«Ввечері 5 серпня російські терористи вдруге обстріляли Запорізьку атомну електростанцію з РСЗВ. Три „прильоти“ зафіксовані прямо на майданчику станції, біля одного з енергоблоків, де знаходиться ядерний реактор. Рашисти серйозно пошкодили азотно-кисневу станцію та об"єднаний допоміжний корпус. Є ризики витоку водню та розпилення радіоактивних речовин», — йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що високою є пожежна небезпека. Наразі постраждалих немає. Також повідомляється, що перед обстрілами представники «Росатома» поспіхом покинули станцію. Ймовірно вони знали, що готується атака.

Український персонал ЗАЕС перебуває на місці і виконує усі заходи із забезпечення ядерної й радіаційної безпеки та ліквідовує наслідки пошкоджень.

Окрім цього в місцевих спільнотах повідомляють, що майже у всьому Енергодарі зникло світло.

«Загарбники розбомбили електропідстанцію „Луч“, внаслідок чого майже все місто (6 із 7 мікрорайонів) залишились без світла. Також не працює водозабірна станція — у місті відсутня вода. Це справжня гуманітарна катастрофа, яку навмисно створюють рашисти!», — йдеться у повідомленні.