РФ хоче знищити українські зерносховища — Братчук

  • 164

Російські військові намагаються ракетними ударами знищити українські зерносховища та врожай на полях.

РФ хочуть ракетами знищити українські зерносховища
РФ хочуть ракетами знищити українські зерносховища

Про це під час брифінгу повідомив речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук.

«Сьогодні вранці українська ППО збила ворожу ракету типу „Калібр“, яку було запущено з підводного човна, що перебуває в акваторії Чорного моря. Це все відбувається на тлі того, що сьогодні запрацював третій великий порт Одещини — порт „Південний“. Саме з нього пішло чергове судно з українською агропромисловою продукцією. Тобто ми бачимо, як ворог — Російська Федерація — виконує свої угоди, які уклала с Туреччиною та з ООН», — сказав Братчук.

За його словам здійснюючи ракетні удари, ворог має на меті, перш за все, зруйнувати об’єкти цивільної інфраструктури, вбивство мирних людей.

Читайте також


Міністерство культури поводиться безвідповідально, — Костянтин Матвієнко

Під час війни існує великий ризик руйнування історичних і культурних пам’яток України. Але причини цього — не лише ворожі масовані обстріли, а й недбале ставлення всередині країни. Як відомо, пожежа у столичному костелі Святого Миколая сталася ввечері 3 вересня 2021 року під час репетиції. Вогонь спалахнув між першим та другим поверхом будівлі. Але й досі ця проблема ніхто не зайнявся реставрацією Костелу. Чи дійсно це не на часі зараз? Про це розповів політичний діяч Костянтин Матвієнко.