Херсонщина: за минулу добу поліція відкрила 24 кримінальні провадження щодо воєнних злочинів російських загарбників

  • 190

Серед них: обстріли населених пунктів, викрадення людей, знищення врожаю, колабораційна діяльність.

Херсонщина: за минулу добу поліція відкрила 24 кримінальні провадження щодо воєнних злочинів російських загарбників

Росіяни вдарили по житловим кварталам мирних сіл Токареве, Іванівка, Князівка, Ольгине, Осокорівка, Любимівка, смт Нововоронцовка та Архангельське. «Градами» та артилерійськими установками знищені приватні будинки, є поранені та загиблий.

В Херсоні, Олешках та Генічеському районі викрито чотирьох колаборантів, які добровільно погодились на співпрацю з окупаційною владою та обійняли посади у новостворених «правоохоронних» органах й т.зв. «військово-цивільній адміністрації».

Внаслідок ведення бойових дій та артилерійських обстрілів згоріло 15 гектарів посівів пшениці біля села Тамарине Бериславського району.

У смт Брилівка Олешківської територіальної громади внаслідок артилерійських обстрілів загорівся ангар для зберігання зерна на території елеватора.

В Херсоні окупанти захопили мережу автозаправних станцій.

З території порту в Херсоні військові рф викрали 22 тонни складних мінеральних добрив вартістю понад 500 тисяч гривень.

В Херсоні та Олешках військовослужбовці рф взяли в полон двох місцевих жителів, нині їх місцезнаходження невідоме.

Біля міста Олешки озброєні військові рф захопили базу зеленого туризму. Нині окупанти незаконно проживають на території бази відпочинку та розкрадають майно, яке там знаходиться.

У Іванівці та Високопіллі військовослужбовці російської армії викрали автомобілі місцевих жителів та обікрали будинки, вивезли всю побутову техніку.

Поліція Херсонщини працює над тим, щоб максимально задокументувати всі злочини, які були вчинені армією рф на території області.