Вибух у ТЦ в Єревані: нові подробиці

  • 133

Кількість жертв вибуху ТЦ у Єревані зросла до 7 загиблих.

Вибух у ТЦ в Єревані
Вибух у ТЦ в Єревані

Як зазначають у Міністерстві надзвичайних ситуацій Вірменії, під час вибуху у ТЦ «Сурмалу» загинуло шестеро людей. Ще кілька десятків постраждали.

До Національного центру кризового управління 14 серпня об 13:23 надійшло повідомлення. У ньому мовилось про те, що у торговому центрі «Сурмалу» стався вибух.

На місце події вирушили відразу шість машин пожежно-рятувального загону Єревана. Крім того, до ТЦ прибули аварійно-рятувальний, кінологічний, а також медичний відділи. Невдовзі на підкріплення прибули ще чотири машини спецтехніки.

Внаслідок вибуху у торговому центрі спалахнула пожежа. Вогонь поширився на площу 8000 — 9000 квадратних метрів. Для ліквідації полум'я працювали чотирнадцять водовозів, вісім вантажівок, три трактори, а також два крани. А загалом у гасінні пожежі взяли участь 350 рятувальників.

Читайте також


Роман Дудін звернувся до Вікторії Спартц з пропозицією блокувати кошти чиновників до закінчення війни

Екс-начальник СБУ Харківщини Роман Дудін, який перебуває в СІЗО, звернувся до конгресвумен США Вікторії Спартц зазначивши, що одним із його мотивів переслідування, є документування фактів розкрадання гуманітарної допомоги посадовцями регіону, наближеними до Офісу Президента України. Також Р. Дудін запропонував блокувати грошові кошти чиновників, які займали чи займають посади у Державному секторі до закінчення війни та направити їх на відновлення України.

Рекомендовані публікації