До Дня Незалежності України Львівська Національна Опера виступить на престижних фестивалях у ЄС

  • 277

З 23 по 25 серпня Львівська національна опера представлятиме оперне мистецтво України одночасно на кількох знакових фестивалях в Італії та Польщі, — повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики.

До Дня Незалежності України Львівська Національна Опера виступить на престижних фестивалях у ЄС
До Дня Незалежності України Львівська Національна Опера виступить на престижних фестивалях у ЄС

Львівська національна опера єдина з усіх оперних театрів України візьме участь в одному із наймасштабніших музичних фестивалів Європи, присвяченому творчості італійського композитора Джакомо Пуччіні.

23 серпня солісти, хор та оркестр театру під орудою музичного керівника Івана Чередніченка на запрошення Фонду фестивалю імені Дж. Пуччіні виступатимуть в Італії.

У День Незалежності України, 24 серпня, інший склад солістів, хору та симфонічного оркестру Львівської національної опери, у співпраці з Галицьким академічним камерним хором (художній керівник — Василь Яциняк), візьмуть участь у ювілейному 60-му Міжнародному фестивалі імені С. Монюшка.

Фестиваль проводиться у м. Кудова-Здруй (Польща) та цьогоріч присвячений 150-річчю з дня смерті патрона фестивалю, одного із найвизначніших польських композиторів-романтиків Станіславові Монюшку.

25 серпня, Львівська національна опера даватиме урочистий концерт з нагоди 31-річчя Незалежності України у Вроцлавському оперному театрі. У тому ж складі артисти театру представлять концерт «Найгарніші голоси Львівської опери — класика української польської та італійської опер». Організаторами події є, зокрема, Генеральне Консульство України у Вроцлаві та Вроцлавське Коло Об’єднання Українців у Польщі.

Львівська публіка також матиме нагоду почути програму української та світової оперної класики, яка буде представлена у Польщі. На сцені Львівської національної опери ця концертна програма під назвою «Опера-Гала» відбудеться 19 та 27 серпня, — йдеться у повідомленні.