Здавав позиції артилерійських підрозділів ЗСУ — підозрюється неповнолітній мешканець Бахмуту
Повідомлено про підозру неповнолітньому мешканцю м. Бахмут, який маі стійкі проросійські переконання і співпрацював з представниками держави-агресора.
![Здавав позиції артилерійських підрозділів ЗСУ — підозрюється неповнолітній мешканець Бахмуту](https://i-ua.tv/img/790x450/9/7f79dc5c-cc1c7e30.jpg)
За даними слідства, у червні-серпні 2022 року 16-річний юнак передавав ворогу через месенджер графічні координати місць дислокації та бойових позицій артилерійських підрозділів Збройних Сил України у м. Бахмут та Бахмутському районі.
Йому інкримінують несанкціоноване поширення інформації про переміщення та розташування Збройних Сил України, за можливості їх ідентифікації на місцевості, вчиненому в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 114−2 КК України).