Втікали з втратами: ЗСУ дали відсіч ворогу — Генштаб

Наші захисники продовжують рішучо відбивати всі спроби ворога просунутися вглиб України. Боротьба українців проти окупантів триває вже 187 днів поспіль.

Втікали з втратами: ЗСУ дали відсіч ворогу — Генштаб

Про актуальну ситуацію на фронтах станом на вечір 29 серпня доповіли у Генеральному штабі ЗСУ.

Російські окупанти продовжують завдавати авіаційних та ракетних ударів по цивільних об'єктах на території України. На Волинському та Поліському напрямках обстановка без суттєвих змін.

На Сіверському напрямку противник зі ствольної артилерії обстрілював території біля:

Янжулівки Чернігівської області,

Старикового і Вільної Слободи Сумської області.

На Харківському напрямку, із танків, бойових машин, ствольної та реактивної артилерії, ворог здійснив обстріли цивільної інфраструктури в районах населених пунктів Уди, Слатине, Світличне, Байрак, Перемога, Кутузівка, Чепіль, Гусарівка, Руські Тишки та Залиман.

На Донбасі ворогу не щастить

На Слов'янському напрямку ворог з артилерії гатив неподалік Довгенького, Норцівки, Червоного, Сулигівки, Рідного, Адамівки та Слов'янська. Окупанти намагалися покращити тактичне положення у напрямках Богородичного та Долини, успіху не мали, відійшли.

На Краматорському напрямку тривають ворожі обстріли з наявних артилерійських систем по районах Григорівки, Івано-Дар'ївки та Тетянівки. Спроба просування у напрямку населеного пункту Івано-Дар'ївка завершилась для окупантів провалом — втратами та втечею.

На Бахмутському напрямку ворог обстрілював військову та цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Весела Долина, Майорськ, Торецьк Бахмут та Кодема. Біля двох останніх також зафіксовано удари російської авіації. Сили оборони України відбили наступ ворога у напрямках населених пунктів Соледар, Весела Долина, Бахмут та Кодема.

На Авдіївському напрямку зазнали вогневого ураження райони Авдіївки, Опитного, Невельського, Первомайського, Новобахмутівки та Олександрополя. Наступальними та штурмовими діями противник намагався просунутися у напрямках Марʼїнки, Первомайського та Невельського, отримав відсіч та відступив.

На Новопавлівському напрямку ворог обстріляв позиції наших військ із танків, ствольної артилерії та РСЗВ біля Павлівки, Володимирівки, Времівки, Новосілки та Шевченко. Задіяв авіацію для завдання удару неподалік Володимирівки. Також окупанти невдало спробували наступати у напрямку Павлівки.