Із 22 до 29 серпня столичною підземкою скористалося 2,9 мільйона пасажирів 

Минулого тижня, з 22 до 29 серпня, «Київський метрополітен» перевіз 2,9 мільйона пасажирів, із них 689 тисяч – за документами пільгового проїзду. Про це інформує КП «Київський метрополітен».

За цей період фахівці підприємства провели необхідні планові ремонтні роботи. Зокрема, замінили 25 шпал, 12 брусів на стрілочних переводах та 37,5 метра рейок. Наразі тривають і капітальні ремонти ескалаторів на пересадці «Золоті ворота»–«Театральна» та на станції метро «Контрактова площа».

Відсьогодні на станції метро «Тараса Шевченка» завершено всі пусконалагоджувальні роботи пасажирської автоматики, станція запрацювала у звичайному режимі.

Наразі інтервали руху поїздів у пікові години становлять 4-5 хвилин, у міжпік – 8-10 хвилин. Детальний графік руху поїздів та режим роботи станцій за посиланням: http://metro.kyiv.ua/node/103.

Нагадаємо, що під час повітряної тривоги підземні станції метрополітену продовжують працювати як укриття, а рух поїздів наземними ділянками призупиняється.

Прохід на станцію у комендантську годину (із 23:00 до 05:00) під час повітряної тривоги такий:

  • при вході в метрополітен як укриття обов’язково мати документ-посвідчення особи;
  • прохід на станції для укриття забезпечують правоохоронці. Контакт поліції розміщено біля входу. Також для виклику чергового можна скористатися дзвоником біля вхідних дверей;
  • уночі працює той же вестибюль, що й у денну зміну.