Іран передав рф БПЛА, однак окупанти вже зіткнулися зі збоями

Іран передав росії першу партію БПЛА для війни в Україні, однак окупанти вже зіткнулися зі збоями в їхній роботі.

Іран передав рф БПЛА, однак окупанти вже зіткнулися зі збоями

Іран передав Росії першу партію ударних безпілотників, які армія РФ використовуватиме у війні з Україною. Два типи дронів — Mohajer-6 та Shahed відправили до Росії ще 19 серпня.

Про це повідомило видання Washington Post із посиланням на джерела, близькі до спецслужб США.

«19 серпня з Ірану вилетіли транспортні літаки, які перевозили щонайменше два типи безпілотних літальних апаратів, здатних нести боєприпаси для атак на радари, артилерію та інші військові цілі», — повідомили виданню джерела в американській розвідці.

Джерело з розвідувальної служби розповіло журналістам, що уже в перших випробуваннях безпілотників російські військові зіткнулися зі збоями в їхній роботі. За його словами, «росіяни були незадоволені» через кілька помилок у системі.

Передбачається, що постачання Росії безпілотників серії Mohajer-6 та Shahed — лише перша частина угоди. Тегеран має намір поставити Москві кілька сотень БПЛА різних типів.

За даними Білого дому, російська делегація щонайменше двічі відвідувала аеродром в Ірані, проте обидві сторони заперечували інформацію про передбачуваний продаж дронів для війни в Україні.

Прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков пізніше спростував дані журналістів, зазначивши, що The Washington Post «останнім часом публікує багато вкидів». Він також заявив, що «спецоперація» в Україні «йде методично і відповідно до планів, а всі її цілі буде досягнуто».