Ще один регіон росії оголосив про набір добровольців для участі у війні в Україні

31 серпня у Забайкальському краї оголосили формування добровольчого інженерно-саперного батальйону «Даурський», повідомляє ISW. ISW

Ще один регіон росії оголосив про набір добровольців для участі у війні в Україні
Ще один регіон росії оголосив про набір добровольців для участі у війні в Україні

«Російський уряд активізує свої зусилля щодо примусу російських громадян до приєднання до російської армії», — сказано у тексті.

Відомо, що добровольцям із Забайкальського краю обіцяють премію в розмірі 100 000 рублів (1639 доларів США) та надбавку за роботу в небезпечних умовах до 240 000 рублів (3934 долари).

Крім того, голова Чечні Рамзан Кадиров повідомив, що черговий загін російських добровольців, які пройшли підготовку в Чеченській Республіці, 31 серпня перекинуто до зон бойових дій в Україні.

Вакансії мобілізаційного резерву з'явилися на сайті Волгоградського економіко-технологічного коледжу у списку оголошень про роботу для випускників з інвалідністю.

Губернатор Магаданської області Сергій Носов 31 серпня провів зустріч із місцевими «козаками», щоб обговорити спрощення бюрократичних процедур, таких як медичні огляди, для залучення членів організації до контрактної служби у Збройних силах рф. Російські козачі війська, зокрема із Краснодарського краю, вже брали участь у війні в Україні.

Рф пішла навіть на вербування в Москві й Санкт-Петербурзі, що підтверджує українська розвідка. Проте жителів цих регіонів відправляють у тил в окупованому Криму, подалі від бойових дій.

У ГУР повідомляли, що командувач Південного військового округу генерал армії Олександр Дворніков ухвалив рішення перекинути 1200 таких військовослужбовців на тимчасово захоплений півострів для поповнення запасів частин, що є там. У звіті ГУР говориться, що ці військовослужбовці не є контрактниками, одержують зарплату близько 5000 рублів (82 долари США) і не отримають допомоги у разі смерті.


Джерело: ISW