Відсьогодні ветерани можуть претендувати на мільйон на власну справу

Програма макрофінансування бізнесу ветеранів стартувала.

Відсьогодні ветерани можуть претендувати на мільйон на власну справу

Про це повідомили в пресслужбі Українського ветеранського фонду, передає Верховна Рада.

У межах програми кошти в розмірі від 500 тисяч до 1 мільйона гривень на розвиток власного бізнесу можуть отримати ветерани, члени їхніх родин та сім’ї загиблих захисників.

Хто може взяти участь у проєкті:

  • ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи-підприємці;
  • юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України.

Щоб взяти участь, потрібно заповнити реєстраційну форму, підписати її електронним цифровим підписом, після чого надіслати до Фонду в електронному вигляді разом із обов’язковими документами у pdf-форматі: статутними документами, витягом з ЄДР, довідкою про керівний склад, копією УБД засновника організації-заявника, описом проєкту, кошторисом, резюме членів команди проєкту, терміном реалізації.

Читайте також


Наші будинки стоять без світла, а ми продаємо електроенергію до Європи — Руслан Соболь

З 1 листопада деякі непобутові споживачі почнуть платити за світло більше згідно з рішенням Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики та комунальних послуг. Однак граничні ціни на електроенергію для бізнесу можуть збільшити на 4−23% до кінця року. Рішення про це мають затвердити в листопаді 2023-го. Тож чи не знищать такі рішення бізнес під час війни, та як виходити з цієї ситуації, журналісти спитали голову ГО «Асоціація власників малого та середнього бізнесу» Руслана Соболя.

Рекомендовані публікації