Блінкен зустрівся з Зеленським: подробиці

Держсекретар США Ентоні Блінкен зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським у четвер у Києві.

Ентоні Блінкен зустрівся з Володимиром Зеленським
Ентоні Блінкен зустрівся з Володимиром Зеленським

У заяві американський дипломат сказав, що він поінформував Зеленського про останній транш допомоги США в галузі безпеки Україні, зазначивши, що «президент Байден чітко дав зрозуміти, що ми підтримуватимемо народ України стільки, скільки буде потрібно».

Я повторив це послання президенту Зеленському та його команді сьогодні в Києві, який залишається ̶ і залишиться ̶ столицею суверенної, незалежної України".

Блінкен також оголосив, що адміністрація поінформувала Конгрес США про свій «намір надати додаткові 2,2 мільярда доларів США у вигляді довгострокових інвестицій у рамках зовнішнього військового фінансування для зміцнення безпеки України та 18 її сусідів; включно з багатьма нашими союзниками по НАТО, а також іншими регіональними партнерами з безпеки, які потенційно знаходяться під загрозою майбутньої російської агресії».

«Сполучені Штати надають безпекову допомогу разом із нашими союзниками та партнерами з понад 50 країн, щоб підтримати оборону України. Спроможності, які ми надаємо, ретельно відкалібровані, щоб досягти найбільшої різниці на полі бою», — сказав Блінкен.


Джерело: CNN