Діду 59 років: мобілізовані в ОРЛО влаштували бунт і відмовилися воювати

Мобілізовані бойовиками «ЛНР» до лав путінської армії чоловіки збунтувалися проти російських військових. Вони так захотіли додому, що висловили готовність бути розстріляними, лише б не воювати.

Також заявили про факти мародерства з боку своїх командирів. Відповідне відео було опубліковано в мережі.

На кадрах чоловіки у військовій формі з символікою «Z» або шевронами у кольорах прапора рф кажуть, що вони «добровольці», тому можуть за бажанням піти з війська. Дехто поскаржився, що їх насильно забрали на фронт просто з вулиці.

«І це все називається „добровольці“, які самі прийшли служити. А навіщо, скажіть? Ви нас змушуєте, місяць, два дні вдома. Для чого це робити, якщо ми добровольці? Я калаш викинув. Все, пішов додому. Я нікому нічого не винен. Хоч розстрілюйте», — обурено заявив один із «мобілізованих».

Його товариші скаржилися, що їхня колона потрапила під обстріл й, очевидно, зазнала великих втрат. Також вони запитували, навіщо на війну забирали літніх чоловіків із ОРЛО.

«Діду 59 років. Чим ви думаєте?» — говорили «добровольці».

Крім цього, присутні заявляли про мародерство з боку «керівництва». За їхніми словами, командири фурами вивозили майно. Наприклад, пригнали хороші, вкрадені в українців автомобілі, тоді як прості «мобілізовані» вимушені їздити на «вбитих» авто і взагалі їм нема з чим воювати.