У рф на Харківському напрямку «повний колапс і катастрофа» — Арестович

Кількість полонених російських військових на Харківському напрямку внаслідок контрнаступу ЗСУ є значним, захоплено тисячі снарядів і десятки одиниць техніки.

Олексій Арестович
Олексій Арестович

Про це повідомляє радник керівника Офісу Президента Олексій Арестович 9 вересня в ефірі «Фейгин Live», передає Суспільне.

«Стільки їх набрали [полонених], війська не справляються просто… Коли ми 50 кілометрів фронту пробили, майже 100 пройшли протягом трьох діб… Це ще не все. З півдня Ізюма, кажуть російські чати, йде відступ», — сказав Арестович.

«Почався штурм Ізюма, кажуть вони. Ми, звісно, в це не віримо, але кажуть [в російських чатах], що наступ почався. Там купа даних… Взято на озброєння купа техніки, взяті полонені, майже ізольоване Ізюмське групування, там один прохід зі Сходу залишився. Нижче водосховище, але, на жаль, цей міст перебили. Принаймні відповідні фото з"явилися у чатах. Це єдиний міст, через який йшло постачання. Тобто вони ізольовані — читайте оточені в оперативному відношенні… ГУР стверджує, що 237 полк ВДВ припинив існування фізичне повністю», — сказав Арестович.

За його словами, командири ще одного підрозділу рф втекли і кинули своїх бійців. Вони розбіглися по посадках, шукають можливість здатися. Там «повний колапс і катастрофа».

«Ми захопили тисячі снарядів, десятки одиниць новітньої техніки типу БТР-82, Мста-С і так далі, вогнеметні системи ТОС, там купа всього», — додав Арестович.

Якщо Ізюмське угруповання рф буде добите, кількість полонених рахуватиметься тисячами, припускає радник керівника ОП.