«20 років будували. Ракета зруйнувала все, що було» — директор підприємства на Дніпропетровщині

У ніч на 10 вересня російські війська завдали ракетного удару по Дніпровському району, поцілили по промисловому підприємству. Унаслідок обстрілу повністю зруйновано виробництво та склади з готовою продукцією.

Наслідки влучання ракети військ рф у промислове підприємство на Дніпропетровщині
Наслідки влучання ракети військ рф у промислове підприємство на Дніпропетровщині

Як розповів Суспільному директор підприємства Юрій Заікін, ракета, скоріш за все, влучила в огорожу, вибухнула і потім лягла горизонтально, зрешечуючи уламками дах.

«Це родинна наша фірма, ми 20 років будували тут усе. Ракета зруйнувала все, що було, нічого живого немає. Були пожежники вночі, подяка їм, приїхали, загасили добре, бо дуже багато вогню було», — каже чоловік.

За словами начальниці відділу підприємства Дани Заікіної, внаслідок влучання ракети згорів п`ятитонник, який був від початку роботи підприємства. Не лишилилося нічого від складу, цеху й кабінетів, згоріли станки.

Юрій Заікін каже: «вночі прокинувся — пролунали вибухи, а потім зателефонував черговий і повідомив про „приліт“». За 20 хвилин він вже був на місці, усе горіло. Пожежники гасили полум`я півтори-дві години.

«Черговий цілий, не ушкоджений, жодної подряпинки, я дуже радий цьому. Добре, що прилетіло вночі, і всі живі та здорові. Майно теж горе, але не таке, коли гине людина», — розповів директор підприємства.

Він говорить, що руки не складуть, обов`язково усе відновлять і працюватимуть знову.

Нагадаємо, вночі російські війська випустили дві крилаті ракети по Дніпропетровщині, одну з них збила українська протиповітряна оборона. Друга ракета влучила в об'єкти промислової інфраструктури в Дніпровському районі.