Україна не зможе повернути свої землі без США — Зеленський

Україна потребує допомоги США у звільненні своїх територій від російських окупантів, адже країна є лідером з обсягів підтримки нашої держави.

Україна не зможе повернути свої землі без США — Зеленський

Про це президент України Володимир Зеленський сказав в інтерв'ю Фаріду Закарії.

«Вони (США — ред.) лідери щодо обсягів підтримки України. Без них нам повернути свою землю не вдастся. Я це розумію», — сказав він.

Зеленський повідомив, що він чує меседжі про те, що представники Республіканської партії можуть менше підтримувати Україну, ніж демократи. Проте він хоче вірити, що двопартійна підтримка все ж залишиться.

Зазначимо, що 8 листопада у США відбудуться проміжні вибори, на яких буде повністю переобрана нижня палата Конгресу (Палата представників) та третина членів Сенату. Ймовірно, що після виборів контроль над Палатою представників перейде від демократів до республіканців.

«Для нас це дуже важливо. Ми воюємо. Ми не можемо дати можливості світу послабити підтримку України, тому що Росія може тоді виграти цю боротьбу і це буде трагедія XXI сторіччя», — сказав він.

Президент підсумував, що за наявності сигналів про послаблення допомоги Україні або щодо підтримки Росії в деяких напрямках, влада України комунікуватиме зі Штатами.


Джерело: СNN

Читайте також


Україна реалізувала свої геостратегічні цілі на засіданні ООН — Олексій Буряченко

Президент України В. Зеленський під час візиту до США провів ряд зустрічей з Джо Байденом, Антоніу Ґуттерішем та іншими посадовими особами. Про що змогли домовитися сторони, чи вдалося втілити заплановане: позбавити рф права вето у Радбезі ООН, чи не поламалися стосунки України із ключовими партнерами, зокрема Польщею? Про це журналісти i-ua.tv запитали у політичного експерта Олексія Буряченко.

Рекомендовані публікації