Жданов розповів, чи застосує рф ядерну зброю проти України та як помститься ЗСУ кремель

росія не зможе військовим шляхом відповісти на успішний контрнаступ українських військових, так само, як і знайти нові способи залякати українців.

володимир путін
володимир путін

Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов і додав, що «жорсткої відповіді» з боку москви уже не буде.

«Питання застосування ядерної зброї на сьогодні не стоїть, тому що весь цивілізований світ, не самі останні країни, дали сигнал Росії, щоб навіть і не надумали спробувати застосувати зброю масового ураження, не кажучи вже про ядерну», — сказав Жданов.

За його словами, в іншому росія себе вичерпала, і все, на що вона вона ще здатна — поодинокі ракетні удари.

«Вони не можуть сьогодні навіть завдати масованого ракетного удару. Згадайте, коли по території України летіло по 70 із гаком ракет. Одночасно з трьох сторін — з росії, з Білорусі і з боку Чорного і Каспійського морів. А сьогодні ні, сьогодні росія все, у цьому плані здулася», — зазначив Жданов.

Експерт нагадав, що останній наземний успіх російської армії був аж у липні, і той незначний.

«Кинути війська і піти на прорив нашої оборони? Це закінчилося в червні місяці. Останній успіх російських військ — це було просування на 10 кілометрів за 35 діб у липні місяці на Бахмутському напрямку. Так що я думаю росія тепер утреться», — сказав Жданов.

На цьому тлі росія та її пропагандисти вже почали змінювати риторику і витягувати ідею «спільного минулого», намагаючись дати ідеологічну відповідь на свої провали, замість військової.

«Вони нас хочуть повернути в минуле, коли у вишиванках і кокошниках танцювали і співали одні пісні в один день перемоги. У них інших скрепів немає, крім цього дня перемоги. Ідеологічна відповідь буде, дуже сильна. А військової відповіді російська федерація дати на сьогодні нам не може», — підсумував Жданов.