Z-спільнота починає усвідомлювати, що рф не виграти війну

Вчорашні терористичні атаки Росії на критичну інфраструктуру України та спроби залишити окремі регіони без світла були не лише актом розпачу, підлості та помсти за ганебну втечу власної армії з поля бою, а спробою переключити увагу російського суспільства на тимчасові «проблеми сусіда».

президент рф володимир путін
президент рф володимир путін

Про це заявив радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк.

За його словами, у рф стався психологічний злам, і Z-спільнота починає усвідомлювати, що росії не виграти цієї війни.

«Успішний контрнаступ Збройних сил на Харківщині, крах російської лінії оборони та перехід позначки у 200 днів з моменту «взяття Києва за три дні» стали каталізатором — російська Z-спільнота почала потроху усвідомлювати три базові речі:

1. росія програє цю війну — іншого сценарію не існує.

2. Їх чекає покарання. Їх діти визнають батьків не героями, а злочинцями.

3. Попереду — репарації, демілітаризація, денацифікація росії та роки каяття", — зазначив Подоляк.

За словами радника голови ОП, ухваливши рішення про повномасштабне вторгнення, кремль «поставив усе на червоне і програв».

«Хоча ще є ресурс, щоб робити нам боляче, вбиваючи наших людей. Так чи інакше, але попереду неминуче. росія замикатиметься в собі і шукатиме винних. І ніякі „ситуативні інфоприводи“, щоб перебити стрічку новин, на кшталт обстрілів мирних жителів України, не завадять цьому процесу самоїдства», — зазначив радник голови оп, додавши, що росія знищуватиме себе бунтами.