Депутатам, що закликали до усунення путіна загрожує покарання: подробиці

Групі петербурзьких політиків, які закликали до відставки в. путіна через війну в Україні, загрожує розпуск районної ради після рішення судді у вівторок, заявив один із депутатів

володимир путін
володимир путін

Микита Юферєв сказав, що суддя вирішив, що низка минулих засідань ради була визнана недійсною, що підготувало ґрунт для її розпуску губернатором області.

Інший член ради, Дмитро Палюга, сказав, що той самий суд оштрафував його на 47 000 рублів (780 доларів) за «дискредитацію» влади закликом до усунення путіна.

Перед слуханнями у вівторок Палюга заявив, що заклики групи були спрямовані не лише на ліберальних росіян, а й на «лояльних владі людей, які починають сумніватися, коли бачать невдачі російської армії».

Ще четверо депутатів Смольнинської місцевої ради мають постати перед судом у найближчі два дні.

Минулого тижня група депутатів звернулася до держдуми з вимогою пред'явити путіну звинувачення у державній зраді та позбавити його влади, пославшись на низку причин, включаючи військові втрати росії в Україні та збитки економіці від західних санкцій.

65 муніципальних представників із Санкт-Петербурга, Москви та низки інших регіонів підписали опубліковану в понеділок іншу петицію із закликом до відставки путіна.