Штайнмаєр розповів, чи чекати Україні допомоги від Німеччини

Німеччина розділяє страждання мільйонів українців та допомагатиме стільки, скільки це буде потрібно.

Про це заявив президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр під час зустрічі з головою Верховної Ради Русланом Стефанчуком.

Він зазначив, що Німеччина діє з переконання, що Україна є державою, на яку напали. «Ми розділяємо страждання мільйонів українців та українок, і наша допомога не закінчиться. Вона не має термінів. Попри економічні труднощі, з якими зараз стикається наше суспільство, ми будемо й надалі вас підтримувати. Стільки, скільки це буде потрібно», — запевнив Штайнмаєр.

Стефанчук зі свого боку закликав президента Німеччини посприяти ухваленню рішень щодо військової допомоги Україні, адже перемога залежить від наявності сучасної зброї. «І для мене важливо було почути, що Німеччина буде й надалі підтримувати Україну», — сказав він.

Спікер Верховної Ради вірить у те, що Україна у цій розв’язаній росією війні не просто вистоїть, а й переможе: «Переходимо від філософії переконання, що ми можемо вистояти, до філософії, що ми переможемо».

На його думку, нинішні події на фронті є справжнім переломним моментом. «Є декілька компонентів, які цьому сприяли. По-перше, героїзм української армії. По-друге, допомога наших партнерів, фінансова та насамперед військова. По-третє, велике підняття духу в суспільстві, у цивілізованому світі, що ми продемонстрували, що можемо перемогти у цій війні», — сказав Стефанчук, додавши, що «ми маємо завершити цю війну швидко. І завершити перемогою України».

Читайте також


Україна реалізувала свої геостратегічні цілі на засіданні ООН — Олексій Буряченко

Президент України В. Зеленський під час візиту до США провів ряд зустрічей з Джо Байденом, Антоніу Ґуттерішем та іншими посадовими особами. Про що змогли домовитися сторони, чи вдалося втілити заплановане: позбавити рф права вето у Радбезі ООН, чи не поламалися стосунки України із ключовими партнерами, зокрема Польщею? Про це журналісти i-ua.tv запитали у політичного експерта Олексія Буряченко.

Рекомендовані публікації