Іспанія навчатиме українських військових користуватися танками та зенітними батареями

Іспанська армія навчатиме українських військових використанню танків, артилерійських боєприпасів та зенітних батарей.

Іспанія навчатиме українських військових користуватися танками та зенітними батареями
Іспанія навчатиме українських військових користуватися танками та зенітними батареями

Про це повідомляє іспанське видання Infodefensa.

«Перша група з приблизно 20 солдатів прибуде до Іспанії на початку наступного тижня і пройде підготовку щодо поводження з бойовими танками, боєприпасами польової артилерії великого калібру, наприклад, наданими Іспанією, і зенітними батареями», — йдеться у повідомленні.

Навчання українських солдатів проходитиме на найбільшому в Європі тренувальному таборі Сан-Грегоріо під Сарагосою. «Міністерство оборони підтвердило цього четверга початок навчальної місії на території Іспанії для військовослужбовців ЗСУ», — зазначає Infodefensa.

Українські військові мають прибути до Іспанії літаком ВПС Іспанії, який вилетить до Польщі, щоб забрати їх. Курс навчання триватиме приблизно місяць.

«Таким чином, Іспанія робить ще один крок у підтримці України проти путінської росії. Міністр оборони Маргарита Роблес вже оголосила минулого тижня на засіданні Контактної групи з оборони України, що міністерство запропонувало навчальні модулі для навчання українських військових використанню зенітної батареї, яка також була передана у розпорядження української влади», — інформує видання.

Рекомендовані публікації