В рф створюють батальйон Тайфун для війни в Україні

Полковник ГРУ штабу ЗС рф у відставці Володимир Квачков заявив, що батальйони легкої піхоти повинні формуватися в кожному з регіонів рф, зазначивши також, що російській армії потрібні не добровольчі батальйони, а сучасні дивізії, з усіма та засобами розвідки, цілевказівки та зв’язку.

В рф створюють батальйон Тайфун для війни в Україні

«Я зараз прилетів із Далекого Сходу, і там зараз формують, по-моєму, батальйон „Тайфун“. Що це таке? Це…<…> Скажу акуратніше, завдання формувати такі батальйони легкої піхоти стане практично, це Кадиров озвучував, у всіх наших суб'єктах. У чому порочність подібних речей. Так, на безриб'ї і рак риба Але без формування сполучень, дивізій, сучасних дивізій, із усіма засобами розвідки, цілевказівки та зв'язку ці „добробати“ є ["гарматним м'ясом», — підказав Гіркін, інтерв'юер Квачкова], нагадує мені народне ополчення часів Другої світової війни з однією гвинтівкою на трьох", — заявив радянський і російський воєначальник.

Він також нагадав, що стрілецька зброя у війні в Україні вже втратила вирішальну роль. Гіркін додав, що кульових поранень на фронті в росіян лише 3%, стільки ж, за його словами, було штикових поранень у Першу світову.

«Стрілкова зброя фактично стала зброєю розвідників і ДРГ, але не лінійних боїв», — пояснив він.

У новому зведенні ISW (Інституту вивчення війни) повідомляється про так звані добровольчі батальйони в РФ, які вже формують у російських містах Владивостоці, Кірові, Воронежі, а також у регіонах Чувашії та Башкирії. РосЗМІ повідомляють, що таких добровольців забезпечать грошовим забезпеченням 220 тис. рублів.

16 вересня мерія Владивостока повідомила, що чоловікам віком 25−63 років, які мають військовий досвід, або тим, хто перебуває на обліку у військкоматах, розсилають запрошення поповнити бойовий армійський резерв (БАРС) або загін «добровольців» морської піхоти «Тигр». Мобілізованих у такий спосіб надалі відправляють на війну в Україну.