В ГУР розповіли, скільки ще рф може воювати з Україною

Українська розвідка оцінила потенціал рф продовжувати бойові дії проти України.

росія зможе продовжувати війну з Україною щонайменше до літа наступного року, вважає представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький. Про військовий потенціал рф він розповів в інтерв'ю.

Він пояснив, що прогнози про можливі терміни закінчення війни ґрунтуються на статистиці — які угруповання діють на фронтах, які запаси й резерви, зокрема запаси боєприпасів, а також яка кількість озброєнь в української армії, здатність якої воюватиме надто залежатиме від допомоги союзників.

«Також від чинних і подальших санкцій є ефект. На сьогоднішній день санкції дуже ефективно працюють проти військово-оборонного комплексу РФ. Передусім санкції стосуються виробництва ракетного озброєння, і ми вже чітко бачимо результати», — сказав Скібіцький.

Він зазначив, що розвідка постійно відслідковує виробництво в рф нових ракет типу Калібр та Іскандер.

«Санкції діють — але потенціалу росії ще вистачить як мінімум до літа наступного року. Надалі все залежатиме від тих чинників, які я назвав, але ресурс рф так само вичерпний. Ми постараємося завдати таких втрат, щоб ворог зрозумів, що подальші бойові дії стануть для нього крахом», — сказав Скібіцький.