ЗСУ знищили російську техніку на Херсонщині: ліквідовано близько 200 окупантів

ЗСУ розбили колону російської техніки, яка намагалася переправитися через річку на Херсонщині, було ліквідовано близько 200 окупантів.

Вони завдали удару по переправі у Новій Каховці та знищили колону російської техніки.

Ракетно-артилерійські підрозділиЗСУ минулої доби відпрацювали понад 210 вогневих завдань по пункту управління ворожим військом в Бериславському районі. Також було завдано ударів по осередках сил та техніки в районі Гаврилівки і Чорнобаївки, по Дар'ївському мосту та понтонній переправі біля Нової Каховки.

Також в Новій Каховці вогневим контролем зупинено ремонтні роботи на мосту і уражено колонну військової техніки, що готувалася до переправлення через Дніпро.

«Кількість рашистів скорочено на 151 особину, а військової техніки — понад 40 одиниць. Серед них: 7 танків та 19 одиниць авто-бронетехніки, 4 гаубиці, в тому числі самохідних „'Мста-С“ і звичайних „Мста-Б“, ще 2 самохідні гаубиці „Акація“, 4 самохідних артустановки. Дорозвідувані дані попередніх уражень свідчать, що знищено ще 62 рашисти, 5 броньованих машин, підтверджено ураження складу з боєприпасами в Благодатному, пункту управління 7 десантно-штурмової дивізії в Чорнобаївці», — проінформували в ОК «Південь».