Офіцер ЗСУ розповів, хто винен у деморалізації добровольців

У бійців на передовій часто буває непорозуміння з командуванням. Багато бійців вважають, що саме завдяки деякому командуванню відбувається денацифікація.

Доброволець, офіцер ЗСУ Сергій Горбаченко
Доброволець, офіцер ЗСУ Сергій Горбаченко

Про це під час ефіру на i-ua.tv заявив доброволець, офіцер ЗСУ Сергій Горбаченко.

«У нас виходить так, що за взяття міст ордена отримують генерали, а на фронті гинуть військові. Крім того, у бійців на передовій часто буває непорозуміння з командуванням. Як, наприклад, у 72 бригади, яка ще влітку розповсюдила про це відео. Адже багато бійців вважають, що саме завдяки деякому командуванню відбувається денацифікація. Тому довіри до командування немає.

Крім того, за словами добровольця, ротації немає. З позиції військовим можна поїхати 200-м або 300-м.

«Тож є і інша категорія. Це люди, які прийшли захищати. Але їх постійно тримають в тилу. Їх не хочуть поміняти на військових, які постійно знаходяться на передовій. Це постійно приводить до деморалізації. Крім того, бійців ТРО також не пускають на нуль, хоча вони готові захищати батьківщину від ворога. Також є бійці ТРО, які туди вступили, щоб заробити грошы та боронити країну біля власних будинків. Але коли дізналися, що їх відправляють на передову, то почали виходити з ТРО. Це викликало резонас і також вплинуло на деморалізацію добровольців. Крім того, кидати патріотично налаштованого солдата на нуль без озброєння, в кінцевому випадку призводить до саботажу», — каже доброволець.

За його словами, коли відбувся наступ рф на Україну, то в системі вже були десятки тисяч завербованих людей", — резюмує доброволець, офіцер ЗСУ.