ЄС погодився продовжити нові санкції проти рф

Міністри закордонних справ Європейського Союзу домовилися підготувати нові санкції проти Росії і збільшити постачання зброї Україні, — повідомляє Reuters із посиланням на главу зовнішньої політики ЄС Жозепа Борреля.

ЄС погодився продовжити нові санкції проти рф

Восьмий пакет санкцій буде спрямований на «більш значущі сектори російської економіки» і продовжить націлюватися на людей, відповідальних за агресивну війну в Україні.

Міністри також домовилися про збільшення поставок зброї в Україну. Боррель відмовився повідомити подробиці про тип санкцій і військову підтримку, але сказав, що, на його думку, у блоці буде одностайна підтримка нових заходів.

Читайте також


Справа про депортацію українських дітей буде перекваліфікована в справу геноциду — Володимир Пилипенко

На Генасамблеї ООН Євросоюз ще раз наголосить на стійкій підтримці України та на необхідності реформування Ради Безпеки, рішення якої блокує росія. Також в Міжнародний суд ООН поновлює слухання за позовом України проти рф щодо геноциду. Чи виключають рф з ООН та про інші питання говорили з юристом, народним депутатом VI-VII скликань і керівником Українського центра соціально-правових досліджень Володимиром Пилипенко.

Рекомендовані публікації