Ізраїль дозволив передати Україні систему протидії БПЛА

Ізраїль дозволив передати Україні передове обладнання для боротьби з БПЛА, яке може використовуватися проти безпілотних літальних апаратів, поставлених Іраном.

Ізраїль дозволив передати Україні систему протидії БПЛА

Коли іранські безпілотники, поставлені в росію, почали з’являтися в небі над Україною, у пресі з’явилися повідомлення про те, що компанія в Ізраїлі намагається обійти офіційну відмову країни стати на бік конфлікту, запровадивши системи захисту від БПЛА.

Вперше опублікований івритомовним сайтом Zman Yisrael звіт стверджує, що неназвана оборонна компанія планує доставити систему протидії БПЛА організації в Польщу, знаючи, що Україна є передбачуваним одержувачем.

Незважаючи на те, що система кваліфікується як «передова оборонна технологія», яку Ізраїль заборонив продавати в Україну, ані національний уряд, ані Міністерство оборони, здається, не схильні скасувати поставку засобів проти БПЛА, які можуть використовуватися проти безпілотних літальних апаратів, поставлених Іраном і які експлуатуються росією.

Протягом більшої частини війни Тель-Авів переважно намагався зберегти свої відносини з москвою, не приймаючи жодної сторони. Це включало відмову приєднатися до групи держав, які підтримують Україну військовою допомогою. Повідомляється, що ще до вторгнення Ізраїль скасував плани США оснастити Київ ізраїльськими ракетними батареями ППО «Залізний купол».