Операція з обміну полоненими 21 вересня відбувалася одночасно на території чотирьох країн

Про це на брифінгу повідомив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов.

Операція з обміну полоненими 21 вересня відбувалася одночасно на території чотирьох країн

«Загалом це черговий етап операції, яку ми проводимо на постійній основі, на жаль, з того моменту, як у нас почали з’являтися полонені. На даному етапі це найбільший обмін, який проведений за цей час війни. Загалом цей обмін проходив на території кількох країн — це територія України, кордон між Україною і росією, етап на території Республіки Польща, операція на території Турецької Республіки, операція на території Саудівської Аравії», — розповів керівник воєнної розвідки України.

Кирило Буданов нагадав, що загалом в рамках цього обміну було звільнено 215 осіб. 124 офіцери, 89 солдати і сержанти. Загальна чисельність захисників із заводу «Азовсталь» — 188, поранених внаслідок теракту в Оленівці — 8. Визволено також 10 іноземців, з них — двоє громадяни США, 5 — Великої Британії, один громадянин Швеції, один громадянин Хорватії і один громадянин Марокко. Під так званим «слідством» перебували 46 осіб.

«Ці обміни будуть продовжуватися і надалі. Ми повернемо абсолютно всіх наших громадян, ніхто не залишиться покинутим», — запевнив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов.