Мобілізація по-путінськи: У Краснодарському краї розгорнули блокпости й почали обходи по домівках

У населених пунктах Краснодарського краю Росії з перших годин оголошення мобілізації представники військових комісаріатів розпочали побудинкові обходи з негайним врученням повісток чоловікам призовного віку. Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України у вечірньому зведенні

Мобілізація по-путінськи: У Краснодарському краї розгорнули блокпости й почали обходи по домівках
Мобілізація по-путінськи: У Краснодарському краї розгорнули блокпости й почали обходи по домівках

«На території Російської Федерації тривають заходи часткової мобілізації. У зв'язку з низькими мотивацією та готовністю громадян Росії брати участь у бойових діях на території України, в населених пунктах Краснодарського краю з перших годин оголошеної мобілізації представники військових комісаріатів розпочали побудинкові обходи з негайним врученням повісток чоловікам призовного віку», — йдеться у повідомленні.

Крім того, на основних дорогах виставляються поліцейські блокпости з метою контролю переміщення чоловічого населення. «Мобілізований особовий склад після короткої підготовки в навчальних центрах планується направляти для поповнення військових підрозділів, які зазнали численних втрат в ході війни на території України», — зазначили у Генштабі.