ЗМІ повідомляють про відміну мобілізації в Дагестані: подробиці

Керівництво Дагестанської республіки призупинило дію указу президента рф про оголошення часткової мобілізації на війну проти України.

ЗМІ повідомляють про відміну мобілізації в Дагестані: подробиці

Про це повідомляють російські телеграм-канали.

У соціальних мережах з'явилися повідомлення про те, що військовий комісар республіки Дайтбег Мустафаєв видав указ про зупинення процесів щодо часткової мобілізації російських військовослужбовців у регіоні.

«У зв'язку з якісним виконанням заходів часткової мобілізації в Республіці Дагестан… Наказую призупинити до окремого розпорядження всі заходи, які проводяться згідно з наказом військового комісара від 21 вересня», — йдеться в тексті документа.

Справжність опублікованого в мережі передбачуваного документа неможливо підтвердити. Водночас у телеграм-каналах, які позиціонуються як координаторські щодо протесту проти мобілізації в Дагестані, закликають «відкласти силове вирішення питання» найближчими днями задля скасування мобілізації в регіоні «мирним шляхом». Проте автори публікацій наполягають на тому, що основні дії щодо виступів проти відправки мешканців регіону на війну розгорнуться в п'ятницю: «Ухвалено рішення зібратися на Проспекті Акушинського 30 вересня після Джуму!»