Україна вступає до НАТО: в кремлі паніка

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна терміново подає заявку на вступ до НАТО. У Кремлі паніка через таку новину.

Україна вступає до НАТО: в кремлі паніка

На вступ України до НАТО відреагувала представниця міністерства закордонних справ росії марія захарова. Вона в традиційному тоні окупантів говорить про вбивць-м'ясників та «загниваючий Захід».

Захарова заявила, що сьогодні кожен вибирає свій шлях. Вона вважає, що за росією майбутнє, бо її нібито підтримує сам Бог.

Сьогодні кожен вибрав свій шлях. Криваві м'ясники, що вбивають жінок і дітей, в смітник НАТО. А ми у майбутнє. Буде складно? Так. Тому що падати донизу завжди легше, ніж набирати висоту. Але ж ви пам'ятаєте: повзти нам історично заважають крила. Вперед, разом, в ім'я світла та з Богом!, — закликала російських вбивць Захарова.

На новину також відреагував депутат держдуми Лєонід Слуцький. Він сказав про нові загрози для росії.

«Заява Зеленського про прискорену заявку Києва на вступ до НАТО звучить як пряме запрошення альянсу вступити у військовий конфлікт із росією», — сказав Слуцький.

Читайте також


Україна реалізувала свої геостратегічні цілі на засіданні ООН — Олексій Буряченко

Президент України В. Зеленський під час візиту до США провів ряд зустрічей з Джо Байденом, Антоніу Ґуттерішем та іншими посадовими особами. Про що змогли домовитися сторони, чи вдалося втілити заплановане: позбавити рф права вето у Радбезі ООН, чи не поламалися стосунки України із ключовими партнерами, зокрема Польщею? Про це журналісти i-ua.tv запитали у політичного експерта Олексія Буряченко.

Рекомендовані публікації