Жданов назвав два населені пункти, звільнення яких прискорить деокупацію Донбасу

Військовий експерт Олег Жданов озвучив інформацію щодо слабких місць в обороні окупантів на Східному фронті.

Полковник ЗСУ запасу спершу озвучив відому інформацію, де саме зміцнює свої позиції Східне угруповання армії рф: «Оскільки є у відкритому доступі інформація, рф готує кордон оборони на лінії Сватово — Кремінна. Саме там вони обладнають кордон оборони»

«Скажу так: якщо вони встигнуть його там обладнати, то, можливо, ми затримаємось на цьому рубежі. Не зупинимося, а затримаємось. Якщо вони не встигнуть обладнати рубежі та підтягнути резерви (мобілізованих, у плані поповнення втрат)… у нас є шанс, якщо нам вистачить резервів, то ми можемо проскочити цей рубіж оборони… Я так розумію, що далі за Сватовим, за цим кордоном, більше немає жодних рубежів, там є окремі точки опору, окремі гарнізони, але до самого кордону вони там нічого не будували», — резюмує Жданов.

Читайте також


Донбас могли б відвоювати у 2014 році, якби влада допомогла б патріотам — Микола Волинко

Голова МЗС Німеччини Анналена Бербок під час неформальної зустрічі міністрів закордонних справ ЄС у Києві заявила, що Європейський Союз невдовзі розшириться від Лісабона до Луганська. Що стоїть за красивою політичною заявою та як реінтегрувати Донбас, про це журналісти запитали у профспілкового бійця за трудові права людини праці, учасника шахтарського профспілково-страйкового руху, що став початком невідворотного кінця СРСР Миколи Волинко.