Трамп закликав Україну та рф до переговорів, щоб уникнути Третьої світової війни

Екс-президент Сполучених Штатів Дональд Трамп заявив, що потрібні переговори України та росії, щоб запобігти Третьій світовій війні.

Трамп закликав Україну та рф до переговорів, щоб уникнути Третьої світової війни

«І зараз ми маємо війну між росією та Україною, з потенційною смертю сотень тисяч людей. Ми маємо прийти до негайних переговорів про мирне завершення війни або ми закінчимо Третьою світовою війною», — заявив екс-президент, виступаючи перед своїми прихильниками у штаті Невада.

Також на думку Трампа, у тому, що путін розпочав загарбницьку війну проти України винна адміністрація Джо Байдена, яка «фактично змусила» президента рф до таких дій своєю «невмілою дипломатією»

Читайте також


Справа про депортацію українських дітей буде перекваліфікована в справу геноциду — Володимир Пилипенко

На Генасамблеї ООН Євросоюз ще раз наголосить на стійкій підтримці України та на необхідності реформування Ради Безпеки, рішення якої блокує росія. Також в Міжнародний суд ООН поновлює слухання за позовом України проти рф щодо геноциду. Чи виключають рф з ООН та про інші питання говорили з юристом, народним депутатом VI-VII скликань і керівником Українського центра соціально-правових досліджень Володимиром Пилипенко.

Рекомендовані публікації