У Латвії спалили машину українських біженців

У східному латвійському регіоні Латгалія невідомі підпалили «Жигулі», які належали сім’ї українських біженців.

У Латвії спалили машину українських біженців

Також згорів Ford власника гостьового будинку Villa Roza.

Villa Roza з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну стала прихистком для пів сотні біженців. Ввечері 6 жовтня мешканці помітили у дворі полум’я.

Дружина власника «Жигулів» Валентина Рощупкіна розповіла, що машину не встигли загасити — вона повністю згоріла. Через деякий час зайнявся і Ford, який належить власнику гостьового будинку — його врятувати встигли.

«Пожежники не встигли далеко виїхати, ми знову викликали їх і поліцію. Тоді вже було зафіксовано, що стався підпал. Тому, що спочатку думали, що наша машина загорілася сама. Хоча два дні ми на ній нікуди не їздили», — розповіла жінка.

Її сім’я разом із матір'ю-пенсіонеркою приїхали до Латвії наприкінці травня з окупованої території України. Їхній будинок там зруйнований. На машині сім’я збиралася повернутися додому після війни.

Представниця поліції Латвії Діана Лукіна підтвердила LSM обидва епізоди підпалу. За її словами, підозрюється умисний підпал, тож було порушено кримінальну справу.


Джерело: Lsm

Читайте також


Справа про депортацію українських дітей буде перекваліфікована в справу геноциду — Володимир Пилипенко

На Генасамблеї ООН Євросоюз ще раз наголосить на стійкій підтримці України та на необхідності реформування Ради Безпеки, рішення якої блокує росія. Також в Міжнародний суд ООН поновлює слухання за позовом України проти рф щодо геноциду. Чи виключають рф з ООН та про інші питання говорили з юристом, народним депутатом VI-VII скликань і керівником Українського центра соціально-правових досліджень Володимиром Пилипенко.