Жданов розповів, чи кине Захід Україну та звідки обстріляли Київ

Військовий експерт Олег Жданов впевнений, що західні партнери не кинуть Україну після закінчення війни і допоможуть відновити усі пошкоджені та зруйновані росією об’єкти.

raketa2
raketa2

«Ні. Бо тоді для чого було розпочинати цю гру. Навпаки відновлення України допоможе Заходу максимально стабілізувати свою фінансову систему, бо гроші мають працювати. Кошти, які не вкладаються, вони не приносять прибутку. Захід тільки надіється на це. Ви подивіться, як вони пишуть про план Маршала. Вони готові вкласти майже трильйон в те, щоб відновлювати Україну. Вкласти ці гроші і отримати прибуток. Так само і США. Ще буде великий конкурс. Ви подивіться, уже зараз країни світу встановлюють за собою право відновлювати пошкоджені об'єкти України», — пояснив Жданов.

На думку військового ескперта, якби Захід хотів кинути Україну один на один, то він на початку повномасштабного вторгнення РФ «злив» би Київ Росії та продовжив би вигідні переговори.

«Тоді який був сенс (підтримувати Україну — ред.). Тоді Захід тихенько „злив“ би Україну та віддав би Путіну, а тоді продовжили б переговори та покупку енергоносіїв. Але сьогодні світ повстав проти РФ, яка дійсно становить загрозу. Росія своїми діями зруйнували усю систему світового порядку. Тому сьогодні зупинятися уже не можна. Щоб не впасти у фінансову кризу, треба вкласти гроші», — підкреслив він.

Про обстріл Києва 10 жовтня, експерт заявив наступте:

«Ці ракети, які летять, мають дальність півтори-дві з половиною тисячі кілометрів дальності. Тому вони з Каспійського моря повністю покривають територію України. І не важливо, чи прилітають вони з Каспію, Чорного моря, калібри півтори тисячі дальності і з Чорного моря повністю покривають територію України», — зазначив Жданов.

Також експерт зазначив, що з Білорусі можуть прилітати ракети типу «Іскандер», С-300, а це 500 км відповідно.

Жданов нагадав, що Україна не має протиракетної оборони.

«Ми не маємо протиракетної оборони. Наше ППО, дай йому боже здоров'я, бореться з ракетами, не маючи для цього основного призначення. Американці не дають нам ракет для систем типу HIMARS з дальністю пуску 300 км», — сказав Жданов.

Однак, за його словами, вихід знайдено.

«Це безпілотники. Росія сама відкрила скриньку Пандори. Вони самі довели, що безпілотники можуть літати дуже далеко», — сказав Жданов.