Стало відомо, коли киянам повернуть світло

НЕК Укренерго дала команду на включення споживачів, що були відключені через застосування графіків погодинних відключень. Повернути світло клієнтам планується протягом двох годин — до 24.00.

Стало відомо, коли киянам повернуть світло

Дефіцит потужності збільшується і ми на вимогу НЕК Укренерго вимушені збільшувати кількість відключених клієнтів, тому наразі обмеження застосовуються для всіх черг.

«Друзі, за розпорядженням НЕК Укренерго через дефіцит потужності ми тимчасово обмежуємо електропостачання до частини 3-ої черги», — сказано в повідомленні.

Якщо у енергосистеми існуватиме подальша потреба у стабілізації, ми будемо відключати наступну чергу:

1 черга — з 8:00 до 12:00 та з 20:00 до 24:00

2 черга — з 12:00 до 16:00

3 черга — з 16:00 до 20:00

Якщо ваша вулиця повторюється в кількох чергах — не хвилюйтесь це означає, що відключення буде стосуватись різних будинків на вашій вулиці. При цьому тривалість відключення будинку не буде перевищувати 4 години. Найближчим часом опубліковані графіки будуть деталізовані конкретними номерами будинків. Слідкуйте за оновленнями на сайті на соцмережах компанії.

Звертаємося до клієнтів з проханням не вмикати потужні електроприлади (пральні машини, бойлери, кондиціонери, електрочайники тощо) під час ранкового та вечірнього піків споживання з 7:00 до 11:00 та з 17:00 до 22:00.