Організатором «теракту на Кримському мосту» був Кирило Буданов, — фсб

За версією фсб, організатором «теракту на Кримському мосту» був глава української розвідки Кирило Буданов. фсб рф також заявляє про затримання восьми підозрюваних.

Кирило Буданов
Кирило Буданов

Про це йдеться в прес-релізі російської спецслужби.

Вибуховий пристрій було нібито закамуфльовано в рулони з будівельною поліетиленовою плівкою на 22 палетах загальною вагою 22770 кг і на початку серпня «відправлено з морського порту Одеси в болгарське місто Русе».

До організації переправлення вантажу з Болгарії у грузинський порт Поті, а потім нібито до Вірменії, як стверджує ФСБ, були залучені громадяни України, Грузії та Вірменії.

Вантаж нібито розмитнили в Єревані, після чого відправили в Алаверді, де його підібрала московська фірма.

DAF перетнув КПП «Верхній Ларс» на російсько-грузинському кордоні і розвантажився на оптовій базі Армавіра Краснодарського краю.

7 жовтня «за сприяння українця і ще п'яти встановлених російських громадян» документи на вантаж знову були змінені, а одержувачем неіснуюча фірма в окупованому Криму.

У спецслужбі стверджують, що цього ж дня палети були завантажені у вантажний автомобіль громадянина росії Юсубова Махіра, «який виїхав до Сімферополя, а 8 жовтня о 06:03 при проходженні по Кримському мосту був здійснений підрив».

Організатором вибуху на Кримському мосту фсб вважає главу розвідки України Кирила Буданова.

Читайте також


А. Маркевич: В Україні треба повернути закон про люстрацію

Посадовець «Укренерго» виявився агентом ФСБ: «зливав» ворогу інформацію про стан об’єктів енергосистеми України. А скільки ще таких агентів може бути в Україні на керівних посадах? Чому колаборанти та агенти фсб опинилися у владі та правоохоронних органах. Чому на паузі справа ексголови СБУ Івана Баканова та чи дійсно у керівництва України є громадянство рф, i-ua.tv говорили з ветераном прокуратури України, полковником юстиції запасу, адвокатом Анатолієм Маркевичем.