В рф використовуючи іноземних експертів, знову намагаються зашкодити розвитку відносин НАТО та України

кремлівська пропаганда, використовуючи іноземних експертів, знову намагається зашкодити розвитку відносин НАТО та України.

В рф використовуючи іноземних експертів, знову намагаються зашкодити розвитку відносин НАТО та України

Напередодні саміту міністрів оборони НАТО, що проходить 12−13 жовтня, росія розпочала дезінформаційну кампанію, спрямовану на дискредитацію керівництва Альянсу та перешкоджанню надання оборонної підтримки Україні.

Цього разу російський пропагандист в. соловйов поширив слова американського юриста Альфреда де Зайаса, який у минулому був незалежним експертом ООН зі сприяння демократичному та справедливому міжнародному порядку:

«Столтенберг має визнати, що НАТО зробив помилку, розширившись до самих кордонів росії, і що таке розширення є загрозою міжнародному миру та безпеці у розумінні статті 39 Статуту ООН»

Таким чином, кремль знову просуває наратив, «що росія робить усе для відновлення міжнародного миру та безпеки, на відміну від НАТО».

Читайте також


Україна реалізувала свої геостратегічні цілі на засіданні ООН — Олексій Буряченко

Президент України В. Зеленський під час візиту до США провів ряд зустрічей з Джо Байденом, Антоніу Ґуттерішем та іншими посадовими особами. Про що змогли домовитися сторони, чи вдалося втілити заплановане: позбавити рф права вето у Радбезі ООН, чи не поламалися стосунки України із ключовими партнерами, зокрема Польщею? Про це журналісти i-ua.tv запитали у політичного експерта Олексія Буряченко.

Рекомендовані публікації