Ядерний удар по Україні: в НАТО розповіли до чого готуватися рф

російський ядерний удар, найімовірніше, призведе до фізичної відповіді НАТО.

Ядерний удар по Україні: в НАТО розповіли до чого готуватися рф

Ядерний удар зі сторони росії змінить хід війни в Україні і, швидше за все, спровокує фізичну відповідь з боку українських союзників і, можливо, НАТО.

Високопоставлений чиновник НАТО, чиє ім'я не розкривається, заявив, що будь-яке застосування росією ядерної зброї матиме «безпрецедентні наслідки» для країни.

За його словами, це майже напевно спричинить фізичну відповідь багатьох партнерів нашої держави і, можливо, самого НАТО.

Чиновник також додав, що Кремль використовує свої ядерні загрози переважно для того, щоб стримати НАТО та інші країни від прямого вступу у війну проти України.

Читайте також


Справа про депортацію українських дітей буде перекваліфікована в справу геноциду — Володимир Пилипенко

На Генасамблеї ООН Євросоюз ще раз наголосить на стійкій підтримці України та на необхідності реформування Ради Безпеки, рішення якої блокує росія. Також в Міжнародний суд ООН поновлює слухання за позовом України проти рф щодо геноциду. Чи виключають рф з ООН та про інші питання говорили з юристом, народним депутатом VI-VII скликань і керівником Українського центра соціально-правових досліджень Володимиром Пилипенко.