Мешканців Чорнобаївки застерігають про бої, людей просять евакуюватись

У Чорнобаївську громаду на Херсонщині «прилетіли» листівки з попередженням про ймовірні бої в найближчі тижні: мешканців просят за можливості евакуюватись

Мешканців Чорнобаївки застерігають про бої, людей просять евакуюватись

Жителів Чорнобаївської громади на Херсонщині закликають за можливості залишити свої домівки на найближчі 2−3 тижні через високу ймовірність боїв.

Про це йдеться у листівках, які сьогодні отримали селяни. Фото однієї з них, надане місцевими мешканцями, оприлюднив народний депутат України, заступник голови парламентського комітету з нацбезпеки та оборони Юрій Мисягін.

Чорнобаївська сільська територіальна громада — громада, що відноситься до Херсонського району Херсонської області, з адміністративним центром у селі Чорнобаївка. До складу громади входять 9 сіл: Барвінок, Благодатне, Зелений Гай, Киселівка, Клапая, Крутий Яр, Посад-Покровське, Солдатське, Чорнобаївка і одне селище — Копані.

Наразі невідомо, хто є автором оголошення — Сили оборони, місцеві партизани чи, можливо, це елемент ІпСО окупантів, які хочуть «прикрити» мирними власні відступаючі на лівобережжя колони.

Утім, у будь-якому випадку мешканцям прифронтових сіл і селищ варто бути обережними, стежити за оновленням інформації від Генштабу ЗСУ та бути готовими до активізації бойових дій.