Україна може звільнити Херсон наступного тижня

Видання Financial Times, із посиланням на західних військових пише, що ЗСУ можуть звільнити Херсон від російської окупації та повернути контроль над правим берегом Дніпра вже наступного тижня.

Україна може звільнити Херсон наступного тижня

Міністерство оборони терористичної росії визнало, що українські сили прорвали російські лінії фронту в Херсоні на початку місяця, що стало найбільшим просуванням України на півдні з початку повномасштабного вторгнення у лютому. Відтоді Київ знову звільнив значну територію на захід від Дніпра.

Оперативне командування «Південь» повідомило, що звільнило з-під російського контролю ще низку населених пунктів у Херсонській області та знищило російський центр управління та дві буксирувані гаубиці.

За оцінками західних військових, Україна може взяти Херсон до Дніпра вже наступного тижня.

Окупаційна влада в Херсонській області повідомляла про евакуацію жителів у Крим. Там заявляють, що евакуація спрямована на захист людей від обстрілів, а основна увага приділяється сім'ям з дітьми, які поїдуть «відпочивати та вчитися». Псевдогубернатор області Володимир Сальдо навіть закликав Кремль допомогти з евакуацією.

Минулого тижня він заявив, що Крим погодився взяти «на відпочинок» цієї осені 5 тисяч херсонських дітей.

Заклик про допомогу в евакуації сімей свідчить про те, що росія «готується до вирішальної битви» за столицю регіону — Херсон.