Арештовано майно харківського підприємства, засновники якого громадяни росії

Арештовано майно харківського підприємства та корпоративні права його засновників-громадян рф на загальну суму майже 40 млн грн.

Арештовано майно харківського підприємства, засновники якого громадяни росії

Суд задовольнив клопотання прокурора Шевченківської окружної прокуратури м. Харкова та наклав арешт на нежитлові приміщення підприємства вартістю майже 38 млн грн та корпоративні права його засновників-громадян рф у сумі понад 600 тис грн. Наразі триває передача активів в АРМА.

За процесуального керівництва окружної прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом колабораційної діяльності.

За даними слідства, серед засновників харківського підприємства — три громадянина рф, які проживають у москві та у Бєлгороді. Вони отримують в Україні прибуток від господарської діяльності ТОВ та сплачують податки до державного бюджету рф.

Крім того, існує значний ризик прийняття рішень керівництвом щодо подальшого забезпечення на території України провадження господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором.

Досудове розслідування проводять слідчі Харківського районного управління поліції № 3 ГУНП в Харківській області за оперативного супроводу співробітників Управління СБУ в Харківській області.

Рекомендовані публікації