Застосування рф ядерної зброї: стало відомо, що задумали на Заході

Західні чиновники почали таємно розробляти плани для запобігання паніці й хаосу в разі застосування росією ядерної зброї.

Західні чиновники почали таємно розробляти плани для запобігання паніці й хаосу в разі застосування росією ядерної зброї.

За словами посадовця, Захід досі вважає ядерну кризу «вкрай малоймовірною», але західні держави вирішили переглянути плани з надання надзвичайної допомоги та підтримки населення, яке налякане ядерною ескалацією.

Інасайдер не назвав, про які саме заходи йдеться, однак підкреслив, що уряди західних країн займаються «завбачливим плануванням на випадок низки можливих сценаріїв».

Також він заявив, що ядерні погрози кремлівського диктатора є «вкрай безвідповідальними», і застосування такого виду зброї «порушить табу, яке існувало з 1945 року» і «призведе до серйозних наслідків для рф».

Читайте також


В Україну почали завозити російське вугілля — Микола Волинко

Компанія «ДТЕК Енерго» імпортувала з Польщі 40 тис. тонн вугілля для проходження опалювального сезону. Заплановано імпортувати 170 тис. тонн. Між тим, за словами профспілкового бійця за трудові права людини праці, учасника шахтарського профспілково-страйкового руху, що став початком невідворотного кінця СРСР Миколи Волинко, в Україну почали завозити вугілля з рф. Що відбувається, та хто знищує українську вугільну галузь, розбиралися журналісти i-ua.tv.

Рекомендовані публікації