Ми воюємо з ворогом не тільки на фронті, а й в середині країни — віце-президент УСПП

Ми воюємо з ворогом не тільки на фронті, а й в середині країни. Тому виникає питання, чому Верховна Рада досі не перевела країну в економічному плані на військові рейки?

Іван Пєтухов
Іван Пєтухов

Про це під час ефіру заявив віце-президент УСПП, голова комісії з питань науки та IТ Іван Пєтухов.

«Виникає питання, чому Верховна Рада з моноблоком „Слуги народу“ не перевела країну в економічному плані на військові рейки. За ці 9 місяців компанії США змогли налагодити виготовлення зброї. Чому ми нічого не хочемо робити? У нас є дуже багато ініціатив, наші аматори заявляють, що можуть допомогти країні. Але їх не підтримує влада. А є випадки, коли вона взагалі заважає. Зокрема, компаніям, які забезпечують під час ракетних обстрілів зв'язок, дуже важко без реєстрації своїх об’ємів, без отримання незрозумілих ліцензій, це робити. У нас в країні „Слугою народу“, зокрема, Гетманцевим введені незрозумілі норми, яких немає в інших цивілізованих країнах. Тому ми воюємо не тільки на фронті, а й в середині країни з колабарантами, які здають координати, знищують економіку та приймають рішення, які йдуть на шкоду суспільству. Ворог ніколи не працює сам, він завжди шукає в середині будь-якої країни спільників. Адже це наш Конституційний обов’язок», — каже Іван Пєтухов.

В свою чергу, за словами Судді Конституційного суду у відставці Віктора Шишкіна, захист країни є Конституційний обов’язком міністрів.

«Це стосується побудови промисловості, яка би працювали на обороноздатність та забезпечувала наші збройні сили», — резюмує експерт.