З Бериславського району на Херсонщині вивозять тих, хто співпрацює з окупантами

У Бериславі Херсонської області зараз багато російських військових і техніки.

З Бериславського району на Херсонщині вивозять тих, хто співпрацює з окупантами

Начальник Бериславської районної військової адміністрації Володимир Літвінов прокоментував Суспільному, що з району вивозять тих, хто співпрацює з окупантами.

«До Берислава нашим залишилося десь 30 км. Зараз в Бериславі дуже велике скупчення російських військових і техніки. І ми розуміємо, що Берислав вони будуть тримати всіма зусиллями. Якщо вони втратять Берислав, то з"явиться доступ до Херсона і до лівого берега», — сказав Літвінов.

На правому березі Дніпра російські війська навряд чи втримаються, говорить депутат облради Сергій Хлань. За його словами вони вже готують свій відступ.

«Вони вже пограбували підприємства, які можна пограбувати, вивозили в останній тиждень обладнання з приватних підприємств, розграбовуючи їх. Вони готують фактично свою втечу на лівий берег Дніпра і тим самим хочуть забрати колаборантів які працювали на референдумах. Це планова евакуація для колаборантів», — прокоментував він Суспільному.

Нагадаємо, так званий «голова Херсонської ВЦА», колаборант Сальдо заявив про переселення жителів тимчасово окупованої території Херсонщини на лівий берег Дніпра.