Україна продовжує експортувати зерно до Ірану: подробиці

Україна повинна припинити експорт зерна до Ірану через постачання цією країною дронів-камікадзе росії.

Експорт зерна до Ірану
Експорт зерна до Ірану

Про це заявив експрезидент «Української зернової асоціації"‎ (УЗА) та колишній заступник генерального директора компанії із взаємодії з органами влади «НІБУЛОН» Володимир Клименко.

За його словами, він декілька разів у різні роки зустрічався з послами Ірану в Україні за їхньою ініціативою. Тема розмов здебільшого єдина: Ірану потрібне українське зерно.

Просили знайти можливість поставляти зерно, інколи не зважаючи на санкції. Україна завжди допомагала народу Ірану у розв'язанні питань продовольчої безпеки. І тепер іранські дрони бомбардують Україну? Це вдячність керівників Ірану, яким ми завжди допомагали з зерном?‎"‎, — розповів Володимир Клименко.

Водночас, на його думку, жодна тонна українського зерна ніколи у 21 сторіччі не повинна бути поставлена в Іран.

«‎Це рішення повинно бути прийняте урядом і президентом"‎, — закликав експрезидент УЗА.

Варто зауважити, що Україна в рамках «‎Зернової ініціативи» відправила до Ірану два судна з зерном, близько 126 тис. т збіжжя.

Читайте також


Наші будинки стоять без світла, а ми продаємо електроенергію до Європи — Руслан Соболь

З 1 листопада деякі непобутові споживачі почнуть платити за світло більше згідно з рішенням Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики та комунальних послуг. Однак граничні ціни на електроенергію для бізнесу можуть збільшити на 4−23% до кінця року. Рішення про це мають затвердити в листопаді 2023-го. Тож чи не знищать такі рішення бізнес під час війни, та як виходити з цієї ситуації, журналісти спитали голову ГО «Асоціація власників малого та середнього бізнесу» Руслана Соболя.

Рекомендовані публікації