Для протидії ударним дронам у Нацгвардії створено 130 мобільних вогневих груп

У рамках протидії ударним дронам було створено більше 250 вогневих і близько 130 мобільних вогневих груп.

Микола Уршалович
Микола Уршалович

Про це сьогодні, 20 жовтня, під час брифінгу щодо ситуації на фронті, результатів виконання бойових завдань підрозділами Національної гвардії та виконання правоохоронних завдань, повідомив т. в. о. директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ Микола Уршалович.

«Уже маємо результати в Південнобузькому операційному районі», — сказав він.

Також він зазначив, що військовослужбовці Нацгвардії брали участь у ліквідації наслідків масованих ворожих ракетних ударів, що розпочалися 10 жовтня, на об’єктах, охорона яких покладена на Національну гвардію, та забезпечили евакуацію та надання домедичної допомоги цивільному персоналу цих об’єктів.

Микола Уршалович підкреслив, що силами і засобами Національної гвардії забезпечено надійну охорону та оборону 302 важливих державних об’єктів, 41 об’єкту органів державної влади та 94 об’єктів критичної інфраструктури.

Крім того він нагадав, що триває робота спрямована на відновлення життєдіяльності і нормального життя у звільнених населених пунктах Харківської та Херсонської областей. Підрозділи Національної гвардії залучаються до проведення стабілізаційних дій на їх території.