В Києві та 4 областях обмежено постачання електроенергії: причини та графік відключень

Величина обмеження на даний момент значно менша, ніж та, що застосовувалася напередодні 21 жовтня.

В Києві та 4 областях обмежено постачання електроенергії
В Києві та 4 областях обмежено постачання електроенергії

«Укренерго» знову обмежив постачання електроенергії в Києві та Київській, Чернігівській, Черкаській та Житомирській областях через те, що споживачі критично збільшили споживання.

Як повідомили у «ДТЕК Київські електромережі», за розпорядженням НЕК «Укренерго» у Києві з 8:38 почалися стабілізаційні відключення світла.

На сайті компанії розмістили оновлений спрощений графік відключень, де можна знайти інформацію про графік відключень за вашою адресою. Він доступний за посиланням www.dtek-kem.com.ua/ua/shutdowns.

Читайте також


Наші будинки стоять без світла, а ми продаємо електроенергію до Європи — Руслан Соболь

З 1 листопада деякі непобутові споживачі почнуть платити за світло більше згідно з рішенням Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики та комунальних послуг. Однак граничні ціни на електроенергію для бізнесу можуть збільшити на 4−23% до кінця року. Рішення про це мають затвердити в листопаді 2023-го. Тож чи не знищать такі рішення бізнес під час війни, та як виходити з цієї ситуації, журналісти спитали голову ГО «Асоціація власників малого та середнього бізнесу» Руслана Соболя.